تفريح دريايي در تور کيش

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


تفريح دريايي در تور کيشبررسي تفريح هاي دريايي در تور کيش


قطعا مهمترين فاکتور در بسياري از تور ها، شناخت مکان هاي تفريحي آن شهر يا کشور است. در اين مقاله شما را با تفريح هاي دريايي "  تور کيش  " و تنوع بسيار زياد آن آشنا مي کنيم.


مجتمع ورزشيکيش


بزرگترين مجهز ترين و مدرن ترين مجموعه تفريحي ورزشي در کشور مي باشد و تنها مرکز اطلاعات دريايي در کشور است. اين مجموعه زيبا با يک ساحل بسيار شيک شني و شيب مناسب، در مرکز سواحل بخش شرقي کيش، در مجاورت هتل ها و بازارهاي کيش واقع شده است. در اين راستا دسترسي به تجهيزات ورزشي آبي براي گردشگران آسان تر است. اين مجموعه با آخرين تکنولوژي و استانداردهاي روز طراحي شده و در تمام طول سال در دسترس است.


سازه اين مجموعه نيز داراي ساختاري شبه دايره اي و بتني است که داراي بيش از 17 فضاي جداگانه است و در اين فضاها امکانات زيادي وجود دارد. فروشگاه، سالن ماساژ، فروشگاه لوازم شنا، توالت، دوش، انبار، اتاق نجات است. فضاهاي ساحلي باز با راهرو چوبي به يکديگر متصل مي شوند. در سمت ساحلي نيز هشت استخر شنا با آب دريا ساخته شده است که از آب دريا استفاده مي کنند و داراي 800 تخت، کمدهايي با قفل الکترونيکي تعبيه شده در سيستم کنترل هوشمند شبکه است و مشتريان بدون نياز به حمل پول در ساحل با استفاده از مچ بندهاي الکترونيکي تمام نيازهاي خود براي خريد اقلام مورد نياز و باز کردن قفل کمد را انجام مي دهند.


سکوي پرش اسکي


بزرگترين سکوي پرش اسکي و اولين آسمان خراش درون آب در خاورميانه در جزيره کيش واقع شده است. سکوي پرش اسکي با طول 860 متر و عرض 160 متر با پنج برج در آبهاي خليج فارس با سرعت 28 تا 62 کيلومتر در ساعت، به طور همزمان به 12 نفر خدمات مي دهد. اين مجموعه شامل دفتر رزرو، امکانات کامل خواب و دوش، سکو در محل، اتاق آموزش و فروشگاه است.


اسب سواري در کيش


اسب سواري در سواحل کيش يکي از جاذبه هاي تفريحي کيش است. شما مي توانيد در اين مجموعه تفريحي جت اسکي سوار شويد. همچنين باشگاه جزيره کيش در شمال جزيره در مجتمع المپيک واقع شده و در سال 1993 براي برگزاري مسابقات بين المللي خليج فارس تاسيس شد. گردشگران مي توانند از طريق اسب بين باشگاه و هتل خود تردد کنند.


غواصي در آب هاي جزيره کيش


سواحل مرجاني در شرق جزيره کيش از غني ترين و زيباترين مناطق و مناسب ترين مکان هاي غواصي در کشور ما است. پوشش مرجاني اين جزيره در ساحل شرقي جزيره هر ساله توسط بسياري از علاقه مندان به غواصي مورد بازديد قرار مي گيرد. غواصي در کيش در تمام طول سال امکان پذير است و آب هاي کم عمق جزيره براي غواصي همه مردم و حتي مبتديان بسيار مناسب مي باشد. همچنين، وجود مراکز آموزش غواصي و تفريحي در اين جزيره واقع شده است.


پلاژ شنا در کيش


 آب دريا در سواحل کيش، شفاف و روشن است به طوريکه عمق چند متري آن به راحتي قابل مشاهده است. در اين مکان، سواحلي ويژه بانوان و آقايان و يا خانواده ها ساخته شده است و محل خوبي براي اسکان موقت گردشگران و ساکنان کيش است. اگر چه براي آقايان شنا کردن اغلب در ساحل جزيره لذت بخش است، اما به دليل وجود امکانات، براي شناکردن مي توانيد به باشگاه آبي برويد. مکاني مناسب براي افراد متشخص در شمال شرقي جزيره وجود دارد که دسترسي به اين مرکز توسط وسيله نقليه عمومي امکان پذير نيست. ياد بگيريد که به طور جداگانه شنا کنيد هر چند آموزش در قالب گروه هايي نيز انجام مي شود و نجات غريق ها به صورت تمام وقت در دسترس مي باشند. دوش آب شيرين و بوفه از خدمات اين مرکز مي باشد. سواحل اين منطقه از جنس شن و ماسه است و عمق آن به تدريج افزايش مي يابد و مبناي خوبي براي شنا در عمق هاي مختلف را فراهم مي کند. امکان داشتن تفريحاتي از قبيل جت اسکي سواري، اسکي روي آب، پرش با چتر، قايق بادباني و غواصي در مرکز تفريحات آبي و محل سايت، جاذبه اين مجموعه را افزايش مي دهد.


ساحل ويژه بانوان در کيش


بخش ن در سواحل شمالي جزيره ساخته شده است. اين مجموعه امکانات فراواني از قبيل دوش آب شيرين، سايه بان و نورپردازي، همچنين يک ورزشگاه تحت نظارت مربيان دارد. مربيان شنا و غريقان نجات در دسترس هستند. بخش ويژه بانوان در کيش به دليل موقعيت مکاني مناسب، راحتي و دسترسي آسان و امکانات محل دلنشيني را فراهم آورده است.


کشتي هاي تفريحي در کيش


گشت و گذار در آبهاي يخبندان خليج فارس در کنار ساير کشتي هاي تفريحي در جزيره کيش. کشتي هاي شبانه، AQ و قايق هاي با کف شيشه اي علاقه مندان به اين تفريحات را به خود جذب مي کنند. قايق هاي دريايي Patrol Night در آب هاي اطراف جزيره کيش معمولا از ساعت 21:00 شروع به کار مي کنند.. پذيرش مهمانان در کيش همراه با صرف شام در رستوران کشتي با موسيقي زنده، جنگ شادي، برنامه هاي شاد و هيجان انگيز، قرعه کشي ها و اهداي جوايز در آب هاي نيلگون خليج فارس مي باشد. اين جزيره محل انواع گياهان دريايي از قبيل مرجان ها، ماهي هاي تزئيني و کاياک، تاتامي، خرچنگ، ستاره دريايي و غيره است. اين زيبايي ها را از درون AQ-bar يا قايق با کف شيشه اي تماشا کنيد.


با تشکر از همراهي شما عزيزان. اميدواريم زيما سفر پارس با گردآوري اين مطالب کمک شاياني به شما کرده باشد.


مي توانيد در صفحه "  تور کيش  " ، با انواع اين تور ها در جزيره کيش آشنا شويد و از آن ها استفاده نماييد.


زيما سفر پارس ، ارائه کننده " تور کيش  "،  تور کيش ارزان  ، تور کيش لحظه آخري  با کيفيت برتر.ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها